Nymans elektriska

Kontaktinformation

Kontaktuppgifter

Vi finns här för dig om du har frågor eller funderingar. Nedan finner du kontaktuppgifter till våra medarbetare på respektive avdelning.

Magnus Lindh

VD & Affärsområdeschef Entreprenad
magnus.lindh@nymansel.se073-370 73 56

Conny Karlsson

Affärsområdeschef Service & Underhåll
Conny.karlsson@nymansel.se070-323 06 66

Magnus Johansson

Teknikchef / Projektledare Säkerhet och Teknik
magnus.johansson@nymansel.se070-412 90 72

Jon Skoglund

Verksamhetsutveckling
jon.skoglund@nymansel.se070-5720159

Richard Lindblad

VD - N20 Installationskonsult AB
richard.lindblad@n20.se073-950 30 60

Magnus Lindh

VD & Affärsområdeschef Entreprenad
magnus.lindh@nymansel.se073-370 73 56

Magnus Johansson

Teknikchef / Projektledare Säkerhet och Teknik
magnus.johansson@nymansel.se070-412 90 72

Hans Rosenstam

Inköpsansvarig
hans.rosenstam@nymansel.se070-439 76 20

Andreas Johansson

Projektledare Entreprenad
andreas.johansson@nymansel.se070-859 11 27

Adam Kylander

Projektledare Entreprenad
adam.kylander@nymansel.se070-765 42 90

Håkan Sjögren

Projektledare Entreprenad
hakan.sjogren@nymansel.se070-260 34 73

Kjell Johansson

Projektledare Entreprenad
kjell.johansson@nymansel.se073-370 73 58

Lars Helsing

Projektledare Entreprenad
lars.helsing@nymansel.se070-627 12 00

Mikael Disbo

Projektledare Entreprenad
mikael.disbo@nymansel.se073-443 88 38

Nikola Thimgren

Projektledare Entreprenad
nikola.thimgren@nymansel.se070-740 03 16

Sofia Klang

Projektingenjör Entreprenad
sofia.klang@nymansel.se070-422 49 28

Stefan Engman

Projektledare Entreprenad
stefan.engman@nymansel.se070-345 24 52

Viktor Hage

Projektledare Säkerhet
viktor.hage@nymansel.se070-740 03 99

Conny Karlsson

Affärsområdeschef Service & Underhåll
Conny.karlsson@nymansel.se070-323 06 66

Hans Rosenstam

Inköpsansvarig
hans.rosenstam@nymansel.se070-439 76 20

Anders Wallenberg

Projektledare Service & Underhåll
anders.wallenberg@nymansel.se076-050 13 96

David Palmqvist

Projektledare Service & Underhåll
david.palmqvist@nymansel.se070-092 13 59

Simon Terrell

Projektledare Service & Underhåll
simon.terrell@nymansel.se070-350 00 97

Hans Rosenstam

Inköpsansvarig
hans.rosenstam@nymansel.se070-439 76 20

Anna Snäll

Ekonomi / Administration
anna.snall@nymansel.se08-745 70 00

Martina Wretman

Ekonomi / Administration
martina.wretman@nymansel.se08-745 70 00

Camilla Letzén

Ekonomi/Administration
camilla.letzen@nymansel.se08-745 70 00

Kontaktformulär

Tack för ditt meddelande, vi återkommer så snart som möjligt.
Hoppsan! nu blev det kortslutning. Prova igen om en liten stund eller kontakta någon av våra enskilda medarbetare.